TÜRKİYE’NİN YENİ ŞAMPİYONU KUPASINA KAVUŞUYOR

Türkiye’nin Yeni Şampiyonu Medipol Başakşehir, şampiyonluk kupasına 26 Temmuz’da Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda kavuşuyor!

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’yla Türkiye’nin Yeni Şampiyonu olan Medipol Başakşehir, 26 Temmuz günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda düzenlenecek coşkulu bir şampiyonluk kutlaması ile tarihinin ilk kupasını kaldıracak. 26 Temmuz günü, saat 17:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda gerçekleşecek Kasımpaşa-Başakşehir maçından sonra Başakşehirli futbolcularımız, üstü açık otobüslerle tüm şehri selamlayarak kupa töreninin gerçekleştirileceği Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’na gelecekler.

Fettah Can, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Murat Dalkılıç’ın sahne alacağı şampiyonluk kutlamalarında özel ışık şovları ve animasyonlar kullanılarak unutulmaz bir gece yaşatılacak.

Şampiyonluk kutlamasına katılım ücretsiz olurken COVID-19 önlemleri kapsamında, Başakşehir Fatih Terim Stadyumu stad kapasitesinin 3/1’i kadar katılımcı ağırlayabilecek.

  1. yılında 6. şampiyon olarak adını tarihe yazdıran Medipol Başakşehir’in şampiyonluk töreni; Turkish Airlines, BeIN Sports, Sunny ve BirEvim sponsorluğunda gerçekleştirilecek.