TEŞEKKÜRLER RIZVAN

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak, emektar futbolcumuz Rızvan Şahin ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetmiş bulunuyoruz.

Futbola Çayelispor altyapısında başlayan, sırasıyla Çaykur Rizespor ve Pazarspor takımlarında top koşturduktan sonra, 2005-2006 sezonunda kulübümüze adım atan ve 10 yıldır başarıyla formamızı giyen emektar kaptan Rızvan Şahin’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Kulübümüzde, 80 Süper Lig, 59 Ptt 1.Lig ve 27 Türkiye Kupası olmak üzere toplam 166 karşılaşmaya çıkan ve kulüp tarihimizin en fazla forma giyen 4. futbolcusu olan Rızvan’a, Başkanımız Göksel Gümüşdağ tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket töreninde Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve tüm takım arkadaşları da hazır bulundular.

rızvan1

Rızvan’a 10 yıl süreyle verdiği hizmetler dolayısıyla teşekkür eden Başkanımız Göksel Gümüşdağ plaket töreninde yaptığı açıklamada, “Rızvan, profesyonelliği, kişiliği, duruşu, saygı ve sevgisiyle kulübümüzde iz bırakmış bir kardeşimizdir. 10 yıl boyunca  arkadaşlarına ve genç oyuncularımıza her zaman çok iyi örnek oldu. Kendisiyle profesyonel olarak ayrıldık ancak bu kulüple olan manevi bağı asla kopmayacaktır. Rızvan her zaman bu kulübün bir parçası olmaya devam edecektir. Hizmetleri için kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında mutluluklar diliyoruz” diye konuştu.

Tüm takım arkadaşlarının alkışlarıyla kulübümüze veda eden Rızvan’a, biz de Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ailesi olarak, hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.