TAKIMIMIZDAN WİLO’YA ZİYARET

Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Asbaşkanımız Mesut Altan, Genel Müdürümüz Uğur Şener, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, oyuncularımız Mahmut Tekdemir ve Enver Cenk Şahin, sponsorumuz WİLO’yu  ziyaret ettiler.

Dünyanın en büyük pompa sistemleri üreticileri arasında yer alan Wilo’nun, Tuzla’daki Genel Merkez Binasında gerçekleşen ziyarette, heyetimizi Wilo’nun Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, üst düzey yönetici Alp Yılmaz ve firma çalışanları coşkuyla karşıladılar. Oldukça keyifli bir ortamda kokteyl ile başlayan ziyarette, Wilo çalışanları Abdullah Avcı ve futbolcularımıza yoğun ilgi gösterdiler.  Kokteyl sonrası Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Ercüment Yalçın ve Alp Yılmaz’a üzerinde isimleri yazılı İstanbul Başakşehir forması hediye ederken, Ercüment Yalçın ise, Başkanımıza üzerinde nazarlık bulunan plaket takdim etti.

Programın bir sonraki aşamasında ise, Wilo çalışanları ile  sohbet tadında bir konferans gerçekleştirildi. Ünlü spor spikeri Melih Şendil’in moderatörlüğünde soru-cevap şeklinde düzenlenen konferansta, Wilo çalışanları merak ettikleri sorulara cevap aradılar. Burada bir konuşma yapan Asbaşkanımız Mesut Altan, destekleri için Wilo’ya teşekkür ederken sözlerini şöyle sürdürdü: “İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olarak, Süper Lig’e çıktığımız ilk yılda gerçekten muhteşem bir sezon geçirdik. Son maçımızı da kazanarak ligi 4. sırada bitirmek istiyoruz ve inşallah bunu başararak Avrupa Ligi’ne katılacağız. Bu başarının ardında, başta Başkanımız Göksel Gümüşdağ olmak üzere yönetim kurulumuz, çok iyi bir teknik ekip, futbolcularımız ve oluşturduğumuz muhteşem aile ortamı yatıyor. Biz gerçekten çok iyi bir aileyiz. Emin adımlarla ve sağlıklı bir şekilde büyüyoruz. Hedeflediğimiz projeleri de gerçekleştirdiğimiz zaman daha büyük başarıların altına imza atacağımıza inanıyoruz. Tabi bu yılki başarımızın ardında, sponsorlarımızın da büyük payı bulunuyor.  Bu yönde, Wilo gibi dev bir firmanın kulübümüze vermiş olduğu sponsorluk desteğini gerçekten çok önemsiyor ve bu işbirliğinin devam etmesini istiyoruz”

Daha sonra söz alan Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın ise,  İstanbul Başakşehir Kulübü’nü başarılarından dolayı kutlarken, Wilo olarak 2014-2015 futbol sezonunda kendilerine destek vermekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.  Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ise, sezonun en karlı sponsorluk girişimini Wilo firmasının yaptığını, çünkü kendilerinin 2014-2015 sezonunun en iyi çıkış yapan takımı olduğunu belirtti. Konferans sonrası Abdullah Avcı ve oyuncularımız imzaladıkları forma ve futbol toplarını Wilo çalışanlarına hediye ettiler. Program, Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın’ın heyetimize, günün anısına plaket takdim etmesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.