MUTLULUKLAR BARBAROS

Kulübümüz tercümanı Barbaros Gözneli, hayatını Jessica Xiomara Martinez Vadillo ile birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay yaptılar.

Ataköy Marina’da gerçekleştirilen nikah töreninde çiftin diğer nikah şahitleri ise, Galatasaray Başkan Adayı Ahmet Özdoğan ile Manisaspor eski Başkanı Kenan Yaralı oldu. Portekizce, İngilizce, Fransızca ve İspanyolcayı ana dili kullanan ve birçok Süper Lig takımında görev yapan deneyimli tercümanımız Barbaros’un nikah töreni, futbol dünyasının bir çok önemli ismini de bir araya getirdi. Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve teknik ekibi, Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve ekibi, futbolcularımız Yalçın Ayhan, Uğur Uçar, Ferhat Öztorun, Enver Cenk Şahin, Mehmet Batdal, Çaykur Rizespor’lu Ali Adnan, Akhisar Belediyespor’lu Lua Lua’nın yanı sıra, Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Nihat Kırmızı, Altınordu Sportif Direktörü Murat Dizdar ve iş adamı Emre Maraşlı ve daha birçok önemli isim, Barbaros’u bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olarak, mesai arkadaşımız Barbaros Gözneli ve değerli eşi Jessica Xiomara Martinez Vadillo hanımefendiyi tebrik ediyor, bir ömür boyu sürecek mutluluklar diliyoruz.