MEVLÜT UYSAL’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Başkanımız Göksel Gümüşdağ, yönetim kurulu üyelerimiz ve futbolcularımız, Başakşehirimizin sevilen ve çalışkan Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a sürpriz bir doğum günü partisi düzenlediler.

Ligin son haftasında oynayacağımız Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında, takımımıza başarı dileklerini iletmek için kulübümüzü ziyaret eden Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a, yönetim kurulumuz ve futbolcularımız sürpriz bir doğum günü partisi organize ettiler. Saat 12:00’da başlayacak antrenmanı izlemek için, Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Asbaşkanlarımız Mesut Altan ve Mustafa Saral, Yönetim Kurulu Üyemiz Kağan Şahin ile birlikte asansörden inen Uysal’ı, teknik heyet ve tüm futbolcularımız alkışlarla karşıladılar. Üzerinde fotoğrafı bulunan ve “Kalbiniz her zaman Başakşehir ile atıyor. İyi ki doğdunuz Mevlüt Başkanım” yazılı pastayı ve tüm takımı görünce oldukça duygulanan ve mutlu olan Mevlüt Uysal, tüm takımla tek tek tokalaşarak teşekkürlerini iletti.

Bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu belirten Uysal, “Sizlere Mersin İdman Yurdu maçında başarı dileklerimi iletmek için gelmiştim. Gerçekten büyük sürpriz oldu. Çok mutlu oldum. Ancak bu karşılaşmayı kazanarak dönerseniz daha da mutlu olacağım. Başakşehir ismini lige çıktığı ilk yılda hep başarıyla telaffuz ettirdiniz. Şimdi de son haftada 4 büyükler içerisinde yer alma zamanı. Kazanarak ligi 4. sırada bitireceğinize yürekten inanıyor ve hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Başkanımız Göksel Gümüşdağ ise, “Mevlüt Başkanımız her daim yanımızda oldu. Manevi desteğini hiçbir zaman takımımızdan esirgemedi. Bizler de kendisine bu yoğun temposu içerisinde küçük bir sürpriz yapmak istedik. Mevlüt Bey’e, ailesi ve sevdikleriyle birlikte nice mutlu yıllar diliyoruz” diye konuştu.