MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ

Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu,  İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’ne isim sponsoru oldu. Spor Toto Süper Lig’de zirve mücadelesi veren ve 4. sırada bulunan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, gelecek sezondan itibaren 4 yıl boyunca Medipol Başakşehir Futbol Kulübü adıyla mücadele edecek.

Bu önemli işbirliğinin basın lansmanı ve imza töreni, Başakşehir Fatih Terim Stadyumu basın toplantı odasında düzenlenen törenle gerçekleştirildi. İmza törenine, Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın, Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca, Asbaşkanlarımız Mesut Altan ve Mustafa Saral, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet Ketenci ve  Kağan şahin, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, futbolcularımız Mahmut Tekdemir ve Semih Şentürk katıldılar.

İmza töreninde ilk olarak söz alan Başkanımız Göksel Gümüşdağ, sponsorluk anlaşmasının Başakşehir camiasına ve Türk futboluna hayırlı uğurlu olmasını diledi. Sponsorluklarından dolayı Medipol Eğitim ve Sağlık Gubuna teşekkür eden Gümüşdağ, “Futbolun maalesef yıldızının söndüğü, bazı ulusal firmaların hatta dünya markası firmaların futboldan çıktığı bir ortamda, Medipol ailesinin ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün bu işbirliğinin çok manidar olduğunu düşünüyorum. Bu işbirliği bize büyük güç katacak. Eğer ligi 4. sırada tamamlayabilirsek inşallah gelecek yıl UEFA Avrupa Liginde ülkemizi başarıyla temsil edecek” dedi.

“BAŞAKŞEHİR’İN BAŞARISI MEDİPOL’E DE İLHAM VERİYOR”
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu adına söz alan Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın ile Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca da, sağlık sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veren hastaneleri ve vakıf üniversitelerine yeni bir soluk kazandıran Medipol Üniversitesi’nin böyle bir anlaşma ile İstanbul Başakşehir Futbol Kulübüne destek olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün ligdeki başarısının, futbolda Anadolu kulüplerine olduğu kadar tüm sektörlerde alttan gelen girişimcilere ilham verdiğini aktaran Aydın ve Koca, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün başarısı için ellerinden gelen katkıyı sunmaya devam edeceklerini söylediler.

İmza töreni sonrası Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın ve  Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca’ya, üzerlerinde isimleri yazılı forma ve plaket takdim ederken, Sabahattin Aydın ise başkanımız Göksel Gümüşdağ’a günün anısına plaket takdim etti.