Kombinelere Büyük İlgi

Türkiye’nin en yeni ve modern stadyumlarından olan İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumunda, Spor Toto Süper Lig keyfini yaşamak isteyen futbolseverler, takımımızın kombinelerine büyük ilgi gösteriyorlar.

Kombinelere Büyük İlgi4 Ağustos Pazartesi günü satışa çıkan kombinelerimiz için, Stadyumda bulunan Passolig ofisinde kuyruklar oluşturan taraftarlar, 2014-2015 sezonunda takımlarının yanında olduklarını daha ilk günden gösterdiler. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünün kombinelerini almak için gelen taraftarlar çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Genç, yaşlı, kadın ve çocukların olduğu taraftarlarda, özellikle ailece kombinelerini alanlar ön plana çıkıyor. Sadece Başakşehirlilerin değil, çevre ilçelerden taraftarların da yoğun ilgi gösterdiği kombinelerimize, Ataşehir, Maltepe ve Kadıköy gibi Anadolu yakasında bulunan ilçelerden de oldukça talep olduğu görülüyor.

Kombinelere Büyük İlgiOldukça uygun fiyatlarla satışa çıkan kombinelerimiz, Kale arkaları 200 TL, VİP Üst Tribün 300 TL, VİP Alt Tribün ise 400 TL’den satışa çıktı. Uygun fiyatların yanında ilk 1000 kişiye %20 indirim ve 6 taksit imkanı, ayrıca forma hediyesi de taraftarların ilgisinde etkin rol oynuyor.

 

 

Kombinelere Büyük İlgi