GELECEĞE İMZA ATTIK

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, Türkiye’de yine bir ilk’e İMZA atarak, altyapıları bünyesinde top koşturan tüm sporcuları tepeden tırnağa giydirdi.

Ülkemizin önemli erkek giyim markalarından İMZA ile düzenlenen sponsorluk ve sosyal sorumluluk anlaşmasıyla, altyapılarımızda oynayan tüm sporcularımıza Casual Kombin tarzda kıyafetler hediye edildi. Pantolon, mont, ayakkabı, gömlek ve kemerden oluşan kombinlerin teslimi  için, Balat’ta bulunan altyapı tesislerimizde bir tören gerçekleştirildi.  Altyapılarımızdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Faruk Ayvacı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Genel Müdürümüz Uğur Şener ve İMZA Giyim Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Faruk Taşkınırmak’ın katıldığı dağıtım töreninde, altyapı hocalarımız ve oyuncularımız da hazır bulundular.

UFK_3274 UFK_3330

GELECEĞE İMZA ATIYORUZ

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak, altyapılara büyük önem verdiklerini ifade eden Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Faruk Ayvacı, “Altyapılar kulüplerin can damarıdır.  Sadece kulüplerin de değil, ülke futbolunun da en önemli insan kaynağıdır. Altyapısı sağlam olmayan kulüplerin ayakta kalma şansı yoktur. Biz kulüp olarak bunun farkındayız ve altyapımıza A Takımımız kadar önem veriyoruz. Başkanımız Göksel Gümüşdağ’ın geçtiğimiz aylarda açıkladığı ve altyapımızı A Takımımızla birleştirecek olan kompleks ve akademi projemiz de hızla ilerliyor. Altyapımızda oynayan gençlerimiz ve aileleride kendilerine verdiğimiz önemin farkındalar. Biz burada sadece futbol eğitimi değil, beslenmeden, kişilik eğitimine kadar çocuklarımızı yarınlara daha sağlıklı taşıyacak tüm detayları hassas bir şekilde düşünüyor ve planlıyoruz” diye konuştu.

ALTYAPIMIZI MANKEN GİBİ GÖRMEK ÇOK GÜZEL

Programa katılan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı da, altyapıdaki çocuklarımıza böyle bir imkan sağlandığı için mutluluğunu ifade ederken sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben giyim konusunda biraz titizimdir. Futbolcuyken şöyle hayal ederdim. İleride antrenör olduğum zaman takımımı tek tip giydireceğim derdim.  Bizim zamanımızda kotlar vardı. Altyapımızı böyle manken gibi görmek çok güzel. Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyorum, çocuklarımıza da hayırlı olsun”

Program sonunda elbiselerini giyerek hep birlikte antrenman sahasına çıkan gençlerimiz, Ömer Faruk Ayvacı,  Abdullah Avcı ve hocalarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

UFK_3102

+

+

UFK_3303

UFK_3293 UFK_3295 UFK_3337