BEKİR İRTEGÜN İMZALADI

Kulübümüz, profesyonel futbolcu Bekir İrtegün ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Önceki gün Fulya’da bulunan Acıbadem Sports’ta detaylı sağlık kontrolünden geçen Bekir İrtegün için Başakşehir Fatih Terim Stadyumu basın toplantı odasında bir imza töreni düzenlendi. Asbaşkanlarımız Mesut Altan ve Mustafa Saral ile birlikte kendisini 3+1 yıllığına Medipol Başakşehir’e bağlayan imzayı atan Bekir, Medipol Başakşehir’de uzun bir sürecin kendisini beklediğini belirterek şunları söyledi: “Herkesin gönlünde yeri olan bu güzel camia geçen seneki başarısına bu sezon da ekleyerek devam edecektir. Abdullah hocanın ve ekibinin varlığı, başkanımızın yaklaşımları çok etkili oldu. Kulüp çalışanları ve kulübün düzenlerini de ele aldığımızda huzurlu şekilde imza atacağız. UEFA’da da bu güzel aileyi güzel şekilde temsil edeceğiz.” 

MMT_9974

Asbaşkanımız Mustafa Saral ise, “Kendisine Medipol Başakşehir ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Geçen seneki başarımızın tesadüf olmadığını bu sene ispatlama adına en büyük transferimiz olarak gördüğümüz Bekir kardeşimiz ile inşallah UEFA’da ve Süper Lig’de başarıya emin adımlarla ilerleyeceğimize inanıyoruz. Kendisine güveniyoruz. Kulübümüze ve tüm spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

MMT_9922

Son olarak söz alan Asbaşkanımız Mesut Altan ise, “Bu transferde  Başkanımız Göksel Gümüşdağ’ın çok emekleri var. Kendisi Bekir kardeşimize, vizyonumuzu, hedeflerimizi anlatarak kulübümüze gelmesini sağlamıştır. İnşallah bu transferin Medipol Başakşehir ailesine ve ülkemiz futboluna hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.