BAŞKANIN MESAJI

Göksel Gümüşdağ

Sevgili taraftarlarımız,

Heyecanlı, stresli, çekişmeli ve başarılı bir sezonu daha geride bırakırken, UEFA Avrupa Ligi’ne katılmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıda emeği geçen başta teknik heyetimiz ve futbolcularımız olmak üzere, yönetim kurulumuz, çalışanlarımız, sponsorlarımız ve siz değerli taraftarlarımızı tebrik ediyorum.

 

2 yıl üst üste lig 4. lüğünün ardından, 3.sezonumuzda ligi 2.tamamlamak ve Avrupa arenasında ülkemizi temsil etmek gerçekten çok önemli ve değerli bir başarıdır. İnşallah takımımız Avrupa arenasında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edecek ve gidebildiği noktaya kadar başarıyla devam edecektir.. Biz takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Siz değerli taraftarlarımızdan da beklentimiz, tribünlerdeki yerinizi alarak gücümüze güç katmanızdır. Hepinizi Avrupa arenası ve lig maçlarımızda stadyumumuza bekliyoruz.

 

Yola çıktığımız ilk gün, yönetim anlayışımız, tesislerimiz, centilmenliğimiz ve atacağımız her adımla örnek bir kulüp olacağımızı deklare etmiştik. Yapısal anlamda attığımız adımların yanında sportif başarıların da üst üste gelmiş olması, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ancak yapacak çok işimiz, çok daha fazla hayalimiz var. Şu an bulunduğumuz seviyenin çok daha ilerisine ulaşabileceğimize yürekten inanıyor ve bu doğrultuda ilk gün ki şevkimizle çalışmaya devam ediyoruz. En büyük hayalimiz olan altyapı projemizde de çok büyük yol katetmiş bulunuyoruz. Ülkemizde örneği bulunmayan bu projemiz de hayata geçtiği zaman, tam anlamıyla örnek bir kulüp olacak ve sağlam bir geleceğin temellerini atmış olacağız. Çok daha güzel günler bizi bekliyor. Mandela’nın dediği gibi: “Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey, daha aşılacak çok tepelerin olduğudur.” İnşallah hep birlikte daha çok tepeler aşacağız. Yeter ki birlik olalım, enerjimizi, inancımızı hiç kaybetmeyelim.

Sevgi ve saygılarımla,
Göksel GÜMÜŞDAĞ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKAN