BAŞKANIMIZDAN “AİLESİNE” TEŞEKKÜR 

Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Süper Lig’in ilk yarısını lider tamamlayan takımımızla ve tüm kulüp çalışanlarımızla bir aile toplantısı gerçekleştirdi.

Asbaşkanlarımız Mesut Altan ile Mustafa Saral, Genel Müdürümüz Uğur Şener ve İdari Direktörümüz Mustafa Eröğüt’ün de katıldığı toplantıda, ilk yarıyı lider tamamlayan takımımıza teşekkür ederek sözlerine başlayan başkanımız şunları kaydetti: “Öncelikle, başta hocamız ve teknik heyetimiz olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük bir özveriyle mücadele ederek ilk yarıyı lider tamamladınız. Sizlere hep söylediğim gibi, biz birbirine kenetlenmiş, başarıya inanmış güçlü bir aileyiz. Kurulduğumuz 2014 yılından bugüne kadar hep yukarılarda olduk ve her sezon Avrupa’da yer aldık. Bu sezon da olağanüstü bir mücadele ve azimle, geçtiğimiz sezon olduğu gibi ilk yarıyı zirvede tamamladık. Bu başarının arkasında yatan en önemli etkenin, bu kulüp içerisinde oluşturduğumuz sıcak aile ortamı olduğuna inanıyorum. Her takım sahada başarılar kazanabilir, müzesine kupalar katabilir ve şampiyonluklar elde edebilir. Ancak sadece, aile ortamını sağlayan kulüpler bu başarıları kalıcı ve istikrarlı hale getirebilir. İşte bizim başarı ve istikrarımızın arkasındaki en önemli özelliğimiz, temelini sevgi/saygı, birlik ve beraberlikle kardığımız, sarsılmaz aile yapımızdır. Bu kenetlenmişlik, sezon sonu bizi şampiyonluğa da taşıyacaktır. Bundan asla şüphemiz yoktur. “Sen zafere inanırsan, zafer de sana inanır” Bu duygularla, gece-gündüz demeden ailelerinden feragat ederek kulübümüze hizmet eden yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, teknik heyetimiz ve tüm takımımıza, soğukta nöbet tutan güvenlik kardeşimden, aşçılarımıza, muhasebeden temizlik yapan kardeşlerime kadar tüm personelime teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Başkanımız Göksel Gümüşdağ ve Asbaşkanlarımız Mesut Altan ile Mustafa Saral, toplantı sonrası teknik heyet, futbolcular ile kulüp çalışanlarıyla tek tek tokalaştılar ve Pita Patissierre tarafından özel olarak hazırlanan hediye paketi takdim ettiler.