ANLAMLI ZİYARET

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcumuz İrfan Can Kahveci, Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri çerçevesinde Medipol Mega Üniversite Hastanesi’ne giderek lösemili çocuklarla buluştu.

Çocuklarla bir süre sohbet eden Avcı ve Kahveci, sonrasında çocuklara isimlerinin yazılı olduğu formalarımızı hediye etti. Çocuklarla vakit geçirmekten büyük keyif aldığını belirten teknik direktörümüz Abdullah Avcı, “Hayat sadece futboldan ibaret değil. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza değerli olduklarını hissettirmeli, her zaman onların yanında olmalıyız. Bu ve benzeri sosyal sorumluluk projelerinde yer almak benim için çok kıymetli. Bugün bir nebze olsun tebessüm etmelerine sebep olduysak ne mutlu bize. Umarım en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar” dedi.

İrfan Can Kahveci ise “Burada olduğum için çok mutluyum. Kardeşlerimizin motivasyonlarını yüksek tutmaları gerekiyor. Bu noktada biz de elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çocuklarla tek tek ilgilenirken ailelerle de sohbet eden Abdullah Avcı ve İrfan Can Kahveci, etkinlik sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi.