ALTYAPIMIZ ŞIKLIĞA “İMZA” ATTI

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da, altyapıları bünyesinde top koşturan tüm sporcuları tepeden tırnağa giydirdi.

Ülkemizin önemli erkek giyim markalarından İMZA ile düzenlenen sponsorluk ve sosyal sorumluluk anlaşmasıyla, altyapılarımızda oynayan tüm sporcularımıza casual tarz kıyafetler hediye edildi. Pantolon, mont, ayakkabı, gömlek ve kemerden oluşan kombinlerin teslimi  için, Balat’ta bulunan altyapı tesislerimizde bir tören gerçekleştirildi.  Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Volkan Sarıhan,  Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Faruk Ayvacı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Genel Müdürümüz Uğur Şener, Altyapı Direktörümüz Celalettin Deniztoker ve İMZA Giyim Kurumsal Satış ve Pazarlama yetkililerinin de katıldığı dağıtım töreninde, altyapı hocalarımız ile oyuncularımız da hazır bulundular.

Törende gençlere elbiselerini takdim eden Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı şunları kaydetti: “Öncelikle eğitimden asla taviz vermeyin. Birinci kriter her zaman eğitimdir.  Sonrasında ise burada aldığınız futbol eğitimidir. Umarım gelişerek devam edecektir. 2018 yılına girerken de yenil yıl, yeni hedefler, dolayısıyla kendinize ulaşılabilir hedefler ve hayatınızı organize ederseniz, her türlü hedefe ulaşırsınız.  İmza firmasına da verdikleri destek ve katkıdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Giyim konusunda ben hassasımdır. O yüzden her zaman güzel ve ayrıcalıklı giyinmenizi ister ve tavsiye ederim. Hepinize başarılar diliyorum”